Majstrovstvá Bratislavského kraja v bleskovom šachu 2011 usporiadali 7.4.2011 spoločne šachové kluby Slovan, Dopravný podnik a Slávia STU v priestoroch ŠK Slovan na Gessayovej ulici. Turnaj bol zároveň Memoriálom Miloša Hebelku, významného bratislavského šachistu, ktorý obľuboval bleskovú hru. Turnaja sa zúčastnilo 40 hráčov, víťazom sa stal Jozef Jánoš (10/13) z Doprastavu,

pred slovanistami IM Petrom Petránom (10/13) a IM Milanom Pacherom (9/13). Medzi ženami aj juniormi bol najlepšia Monika Švaralová z Levíc (7/13), najlepšou bratislavskou blickárkou bola tradične Zita Beňová (5,5/13). Početnú kategóriu seniorov vyhral celkovo štvrtý domáci Karol Ruckschloss (9/13). Kategóriu žiakov obsadil len domáci Ján Marek Kollár (6,5/13).